هبلکس بلالی

کارخانه های بلوک هبلکس

بلوک هبلکس

کارخانه های بلوک هبلکس

کارخانه های بلوک هبلکس . هبلکس بر خلاف بلوک سفالی و سیمانی این قابلیت را ندارد تا در هر شهر چندین کارخانه داشته باشد علت این موضوع هم این است که برای پیاده سازی یک واحدی تولیدی هبلکس نیاز به چند میلیارد تومان پول است که البته باید در کنار این مبلغ زمین وسیع نیز در اختیار داشته باشید . این است که باعث شده تا کارخانه های محدودی بتوانند مشغول به تولید بلوک سبک هوادار یا همان هبلکس شوند . تولید هبلکس علاوه بر هزینه زیادی که نیاز دارد زمان زیادی را نیز برای تولید نیاز دارد . در ایران چندین کارخانه هبلکس در قدیم بود که امروز با توجه به یکسری مسائل باعث شد تا این کارخانه ها به تعطیلی کشیده شود . اما این همه ماجرا نبود . تعطیلی این کارخانه ها تاثیر زیادی در صنعت AAC کشور گذاشت البته بعد از گذشت چند سال کارخانه های جدید جایگزین این کارخانه های قدیمی شد .

خرید از کارخانه های هبلکس

خرید از کارخانه های هبلکس بسیار ساده است اما در خرید از این کارخانه های باید عواملی را در نظر بگیرید بعضی از فروشندگان هبلکس برخی نکات را به خریداران گوش زد نمیکنند مثلا مهمترین عامل در خرید این بلوک ها هزینه حمل نقل است که بعضی ها برای فروش هبلکس خود ایم این مورد را نمی اورند و خریدار مجبور میشود هزینه گزافی را برای هزینه حمل پرداخت کند . بعد از این مورد در مورد خرید هبلکس اکثرا قیمت کمتری را ارائه میکنند اما بعد از خرید مبلغ های اضافه ای بابت پول پالت و باز هم بعد از آن بابت بسته بندی و بارگیری و ارسال نیز مبلغ های دریافت میشود که وقتی کرایه حمل کنار آن باشد مبلغ گزافی میشود . خرید از کارخانه های هبلکس به راحتی خرید هر گونه بلوک دیگر است فقط کافیست با کارشناسان فروش هبلکس تماس بگیرید . و هرگونه سوال که در این مورد دارید را میتوانید با این کارشناسان مطرح کنید .

ارزان قیمت ترین کارخانه هبلکس

ارزان قیمت ترین کارخانه هبلکس بر اساس عوامل مختلف تعیین میشود و قیمت دقیق و مشخص ندارد چرا که همانطور که قبلا هم عرض شد هزینه حمل نقل و قیمت بعضی از موارد باعث شده تا قیمت بالا و پایین شود .

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند