هبلکس بلالی

هزینه ساختمان سازی با هبلکس چقدر است ؟

بلوک هبلکس

هزینه ساختمان سازی با هبلکس چقدر است ؟

هزینه ساختمان سازی با هبلکس چقدر است ؟ به طور کلی و خلاصه میتوان گفت ⅗ دیگر مصالح ساختمانی است اما اگر دقیق تر از این فرمول اگاه بشید پیشنهاد میکنم با ما همراه باشید تا این فرمول آشنا بشیم . هبلکس برخلاف سایز مصالح که صرفا یک مصالح برای جدا کردن دو فضا از هم باشد نیست . این محصول همانطور که قبلا گفته شده عایق هست . بنابراین شما هزینه های که برای اب . برق . گاز صرف میکنید بسیار کاهش پیدا میکند  . اما این موضع به همینجا ختم نیشود بلکه این بلوک ها از نظر سایز سه برابر بلوک ها سفالی و سیمانی و 5 برابر آجر است خب این اندازه بزرگ به طبع باعث میشود تا شما مدت زمان اجرا را به یک سوم در مقایسه با بلوک و یک پنج در مقایسه با اجر داشته باشید این کاهش های ⅓ و ⅕ به این معناس که شما یک سوم و یک پنجم کمتر نیاز به کارگر و بنا دارید که هزینه ها را بسیار کاهش میدهد . اگر شم بلوک هبلکس را با چسب یا همان ملات مخصوص هبلکس اجرا کنید باعث میشود تا شما نیاز به نیرو اجرا کمتر داشته باشید و ساختمان سبک و مقاوم تر کنید . چسب هبلکس بر خلاف ماسه سیمان نیاز به آب زیاد و نیرو کاری زیادی ندارد کافیست در محل اجرا چسب را درون سطل با آب ترکیب کنید و استفاده کنید

کاهش هزینه های هبلکس با نازک کاری

کاهش هزینه های هبلکس در نازک کاری عمری بدیهی هست چرا که این بلوک ها سطح ساف دارند پس بنابراین نیاز نیست شما قبل از سفید کردن ( گچ کاری ) دیوار را کچ خاک کنید . ( هزینه کچ خاک به طور متوسط متری 14 هزار تومان است ) در واقع شما در هزینه های کچ خاک نیز ضرفه جویی کنید . از نظر نسب کاش و سرامیک هم به راحتی میتوانید با چسب کاشی این کار را انجام دهید ( حذف ملات ماسه و سیمان )

هزینه ساختمان سازی با هبلکس چقدر است ؟

کاهش هزینه های هبلکس با عایق

قبلا توضیح داده شده است که هبلکس عایق دارد یکی از عایق های مهم هبلکس رطوبت است بنابراین نیازی نیست تمام دیوار های سرویس ها را ایزوگام کنید فقط کافیست برای اطمینان بیشتر کف سرویس را ایزوگام کنید و دیوار ها نیاز به ایزوگام ندارند . بحث کاهش مصرف حامل های انرژی نیز در اول صحبت ها گفته شد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ماتماس بگیرید : 09127910460

ادامه دارد ....

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند