هبلکس بلالی

بلوک هبلکس در لرستان

بلوک هبلکس
 

بلوک هبلکس در لرستان

بلوک هبلکس در لرستان یا بلوک هبلکس لرستان نیز در حال توسعه و استفاده توسط ساختمان سازان است . یکی از شهر های که نقش مهمی در ساختمان سازی با بلوک هبلکس دارد شهر لرستان است چرا که این بلوک ها فقط  بسیار کاربرد زیادی در این شهر دارد . لرستان استانی است که زمستان های سردی را تجربه میکند و همچنین تابستان های بسیار گرم و خشک پس برای این شهر عایق بودن سازه ها بسیار اهمیت بالایی دارد و به همین جهت است که مردم این شهر را مجاب به استفاده از هبلکس در لرستان کرده اند .

هبلکس در پلدختر

هبلکس در پلدختر به راحتی در دسترس مردم میباشد و به راحتی میتوانند اقدام به خرید هبلکس در پلدختر کنند . شهر پلدختر هم شهری است که در استان لرستان قرار دارد و در چند ماه گذشته شروع باز سازی و ساخت ساخت ساز کرده است که اکثرا از هبلکس به دلیل ارزان بودن آن بیشتر اهمیت میدهند و بیشتر از این محصول استفاده میکنند . به عبارتی مصالح ارزان قیمت پلدختر یا ارزان ترین مصالح در پلدختر را میتوان بلوک هبلکس معرفی کرد چرا که سرعت اجرا را تا یک سوم افزایش میدهند به عبارتی هزینه نیرو اجرا را به یک سوم کاهش میدهد . حذف کچ خاک نیز موردی است که نباید از آن گذشت چرا که هر متر کچ خاک حدود 10 هزار تومان است که خود هزینه زیادی را در بر دارد اما در صورت استفاده از هبلکس این هزینه حذف خواهد شد .

مصالح ارزان قیمت در پلدختر

مصالح ارزان قیمت در پل دختر به راحتی دردسترس همشهریان عزیز میباشد و به راحتی میتوانید ارزان قیمت ترین نوع مصالح ساختمانی که مورد نیازتون است را تهیه کنید و استفاده کنید . یکی از ارزان قیمت ترین مصالح قیمت که در پلدختر در دسترس شما است بلوک هبلکس است . این بلوک ها بسیار مقرون به صرفه هستند

سایز بلوک هبلکس پلدختر

سایز بلوک هبلکس پلدختر نیز همانند سایز شهر های میباشد . در این شهر برای تیغه های داخلی از بلوک ها با سیاز 10 سانتی متر استفاده میکنند و برای دیوار های پرامونی از بلوک ها به ضخامت 15 یا 20 سانتی متر استفاده میکنند . البته در این میون هستند کسانی که این استاندارد ها رعایت نمیکنند و از بلوک ها 10 سانتی در دیوار های پیرامونی استفاده میکنند یا از بلوک ها 150 یا 20 سانتی برای دیوار های داخلی ( مخصوصا سرویس ها به جهت عایق صوت و رطوبت بودن این بلوک ها ) استفاده میکنند . اما در کل از دیوار 10 سانتی برای تیغه ها و بلوک 15 سانتی یا 20 سانتی برای تیغه های پیرامونی استفاده میکنن .  

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند