هبلکس بلالی

راهکار های صرفه جویی در انرژی

بلوک هبلکس,مقالات

راهکار های صرفه جویی در انرژی

امروز که با محدودیت مصرف انرژِی مواجه هستیم بهترین راهکار برای رفع این مشکل صرفه جویی در مصرف انرژی است این صرفه جویی راهکار های مختلفی دارد . مثلا در زمستان میتوانید با پوشیدن لباس گرم و مسدود سازی محل های ورود هوا سرد از اتلاف انرژی جلوگیری کرد و یا در فصل گرما که با محدودیت استفاده از اب و برق مواجه هستیم با بستن منافظ خروج هوا خنک از داخل ساختمان میتوانیم صرفه جویی عظیمی داشته باشیم . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سایل و ابزارالاتی به وجود اماده است که با استفاده از آن میتوانید از اتلاف انرژی جلوگیری کنید

ابزار الات صرفه جویی در انرژی

یکی از انواع ابزار الاتی که میتوان نام برد برای کاهش استفاده از انرژی استفاده از بلوک های عایق (بلوک هبلکس ) در دیوارچینی ها است استفاده از این بلوک ها تا 99 درصد از اتلاف انرژی جلوگیری میشود . مورد بعد استفاده از درب و پنجره های عایق است . اگر شما از بلوک عایق و یا همان هبلکس استفاده کنید بیشترین اتلاف انرژی از محل درب و پنجره های میباشد که اگر از درب و پنجره عایق استفاده کنید این اتلاف انرژی به طور چشم گیری کاهش خواهد یافت .

اهمیت صرفه جویی در انرژی

اهمیت صرفه جویی در انرژی بسیار زیاد است مثلا در یک کارخانه تولیدی برای ذوب قطعات نیاز به تولید گرما و حرارت زیادی است اگر در محیطی که این حرارت و گرما وجود دارد از ابزارات عایق استفاده نشود اتلاف انرژی زیادی صورت میگیرد بنا براین باید انرژی زیادی صرف شود تا مداوم دما مورد نظر وجود داشته باشد این مورد باعث میشود تا انرژی زیادی صرف شود اما با استفاده از ابزارالات عایق صرف انرژی به طور چشم گیری کاهش خواهد یافت . و یا در منازل شخصی اگر صرفه جویی انرژی صورت نگیرد باید هزینه بسیار زیادی را به جهت صرف انرژی پرداخت کنید درواقع صرفه جویی در استفاده از انرژی ها باعث کاهش هزینه ها نیز میشود .  

انرژی حق ایندگان ما نیز میباشد با استفاده از بلوک هبلکس

و کاهش استفاده انرژی این حق را به ایندگان خود هدیه دهید

 

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند