هبلکس بلالی

خرید بلوک هبلکس

بلوک هبلکس

خرید بلوک هبلکس

 

خرید بلوک هبلکس :

شرکت آسیا صنعت گنجینه بلوک های هبلکس خود را به صورت پالت بسته بندی شده و به همراه سلفون کشی شده و بدون هزینه پالت – سلفون – بارگیری به مشتریان خود ارایه میکند .

خرید بلوک هبلکس :

بلوک هبلکس دارای درجه بندی میباشد . بلوک هبلکس درجه یک و بلوک هبلکس درجه دوم و درجه سوم آن میشود پوکه بلوک هبلکس که مخصوص کف سازی میباشد . پیشنهاد ما به شما استفاده از بلوک هبلکس در سازه های خود میباشد زیرا این بلوک ها علاوه بر مقرون به صرفه بودن (با توجه به سایز این بلوک ها سرعت اجرا آن افزایش پیدا میکند و هزینه نیرو اجرایی و مصالح مصرفی کاهش مییابد . ) علایق های لازم برای ساختمان ها نیز دارا میباشد (عایق صوت – حرارت – گرما و سرما – رطوبت ) و نکته قابل توجه این میباشد که با توجه به وزن پایین بلوک هبلکس وزن سازه کاهش پیدا کرده و در نتیجه سازه در مقابل زلزله نیز مقاوم میشود .

سایز های اصلب بلوک هبلکس به شرح زیر میباشد :

  • 10*20*60
  • 15*20*60
  • 20*20*60
  • 10*25*60
  • 15*25*60
  • 20*25*60
مشتریان  عزیز میتوانند با توجه به نیاز خودشون سایز دلخواه خود را سفارش دهند و از نظر قیمت هیچ تفاوتی با یک دیگر ندارند درضمن مشتریان عزیز که بلوک های هبلکس را برای مرز های کشور لازم دارند قیمت ها به دلار محاسبه میشود . قیمت بلوک هبلکس به صورت مترمکعب محاسبه میگرد و قیمت اریه شده برحسب مترمکعب میباشد قیمت های اریه شده تحویل درب کارخانه میباشد .و هزینه حمل برعهده مشتری میباشد . شرکت آسیا صنعت گنجینه برای کم کردن هزینه های حمل نقل در هر تریلی به میزان 40.32 مترمکعب بارگیری مینماید. بلوک هبلکس درجه یک داراری ضمانت میباشد که در صورت وجود شکستگی و لب پربودن بلوک ها شرکت تمام خسارت آن را جبران نماید .

نام های دیگر بلوک هبلکس :

سیپورکس – فرمستون – ثرمستون – بلوک سبک – بلوک گازی – بتن سبک – بلوک اتوکلاوه شده

شما عزیزان میتوانید جهت  خرید بلوک هبلکس  و یا مشاوه خرید بلوک هبلکس

با شماره های :

09127910460  ---- 02136296553

  تماس حاصل نماید

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند