هبلکس بلالی

بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس

بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس کرمان . کرمان شهری است که جز شهر های مرتبع و همچنین نیمه کویری به حساب می اید بنابراین زمستان های سرد و خشکی را دارد همچنین این شهر در نزدیکی 14 گسل قرار داد که باعث شده لرزه ها یا زلزله های زیادی را به خود ببینید . . کرمان جز ان دسته از شهر های است که در 100 سال گذشته زلزله های زیادی را تجربه کرده است که اکثرا هم باعث شده تا خرابی های زیادی را تجربه کنند به همین دلیل است که چند سال گذشته اکثر ساختمان ها را بتی و با بتن های بسیار مقاوم ساخته شده است . کرمان جز اولین شهر های بود که به بتن سبک یا همان هبکلس روی اورد مخصوص هبلکس در شهر های سیرجان طرف داران زیادی را پیدا کرد . دلیل این استقبال هم چیزی جر سبک و مقاوم بودن در برابر زلزله نبود البته اکثر مردم این شهر در زمستان عایق این بلوک ها را به خوبی حس کردن اما خب عمده دلیل استفاده از این محصول بحث سبک بودن و مقاوم بودن در برابر زلزله است .

کارخانه بلوک هبلکس کرمان

کارخانه بلوک هبلکس کرمان در واقع هنوز به مرحله افتاح نرسیده است اما خب دوستانی که قصد خرید هبلکس در کرمان یا خرید هبلکس در سیرجان را دارن میتوانن با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در کمترین زمان ممکن هبلکس مورد نظر شما را در هر سایزی که مورد نیاز باشد برایتان ارسال کند .

ویژگی های هبلکس کرمان

ویژگی های هبلکس کرمان نیز همانند سایر شهر های  میباشد این بلوک ها با استاندارد المان و با خط تولید المانی تولید شده است که در محدوده دانستیه 550 تولید میشود و ویژگی های مثل عایق صوت – گرما و سرما – رطوب – ضد زلزله و ....... را دارد . البته یک ویژگی دیگر نیز در این بلوک ها وجود دارد ان هم این است که شما میتوادنید سایز دلخواد خود را سفارش دهید تا کارخانه هبلکس کرمان یا کارخانه هبلکس سرجان همان سایز دلخواه شما را تولید کنند .  

 مصالح ارزان قیمت درکرمان

مصالح ارزان قیمت در کرمان و در هر شهر دیگر به راحتی در دسترس شما میباشد اما خب باید مراقب این نکته باشیم که آیا این مصالح ارزان قیمت در اینده برای ما ایجاد مشکل میکند یا ن یا اینکه این مصالح در ابتدا ارزان است یا قیمت تمام شده ان هم کمتر از سایز محصولات دیگر است .

به عنوان مثال :

بلوک هبلکس که جز آن دسته از مصالح ارزان قیمت است در ابتدا شاید مقدار کمی از سایر مصالح گران تر باشد اما در انتها کار بسیار ارزان قیمت تر از هر محصول دیگر است  

مشخصات فنی بلوک هبکلس کرمان

مشخصات فنی بلوک هبلکس در کرمان . همانطور که قبلا هم گفته شده این بلوک ها با بلوک ها سایر شهر ها یکسان است و از نظر کیفیت و سایز و ... مشابه یک دیگر هستند
پیشنهاد : مطالعه مقاله مشخصات فنی بلوک هبکلس
 

تماس با کارخانه هبلکس کرمان

برای تماس با کارخانه هبلکس کرمان میتوانید با شماره تماس های

09127910460  - 02136296553

تماس بگیرید یا در بخش تماس با ما شماره تماس خود را بگذارید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .  

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند