هبلکس بلالی

بلوک هبلکس تهران

بلوک هبلکس

بلوک هبلکس تهران

بلوک هبلکس در کشور های مختلف دنیا تولید میشود که یکی از این کشور ها ایران میباشد . در چند شهر از ایران نیز بلوک هبلکس تولید میشود به عنوان مثلا بلوک هبلکس تهران بلوک هبلکس ایوانکی بلوک هبلکس قزوینبلوک هبلکس یزد بلوک هبلکس مشهدبلوک هبلکس بجنورد و چند شهر دیگر تولید میشود . و همچنین با توجه به مواد اولیه و سیستم تولید ممکن است از نظر کیفیت مقدار تفاوت داشته باشند اما تمام این کارخانه های مشغول به تولید یک محصول هستند .

قیمت بلوک هبلکس تهران

از نظر قیمت هم کارخانه های متخلفی با قیمت های مختلف میباشد اما این اختلاف قیمتی بسیار ناچیز میباشد و تقریبا میتوان عنوان کرد قیمت های یکسان دارند . البته همانطور که قبلا هم گفته شده است چون این بلوک ها در درجه بندی مختلف میباشد قیمت ها از نظر درجه تولید کمی متفاوت میباشد . برای مثال بلوک هبلکس تهران درجه یک با بلوک هبلکس تهران درجه دو اختلاف قیمت دارد و  یا  بلوک هبلکس بجنورد درجه یک و بلوک هبلکس بجنورد درجه دو دارای اختلاف است این موضوع بروی تولید تمام کارخانه های تولید بلوک هبلکس کاملا صدق میکند . تمام سایز های بلوک هبلکس دارای یک قیمت میباشد و قیمت در سایز های متخلف تغیر نمیکند .

سایز های بلوک هبلکس تهران :

بلوک هبلکس تهران نیز در سایز های 10*20*60 – 15*20*60 – 20*20*60 تولید میشود اما باتوجه به نیاز های مختلف به بلوک هبلکس توسط مشتریان سایز های دیگر نیز تولید میشود البته در متراژ های قابل توجه زیرا تولید بلوک با سایز های متخلف مستلزم تغیر خط برش کارخانه میباشد که عملی کاملا وقت گیر میباشد به همین دلیل فقط در متراژ های بالا خط برش تغیر پیدا میکند البته ممکن است در زمان اعلام نیاز مشتری در انبار سایز  مورد نیاز موجود باشد که با همان قیمت بلوک های دیگر به مشتری عرضه میگردد .  

برچسب :

اشتراک گذاری در :

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند