هبلکس بلالی

مزایا هبلکس زنجان

بلوک هبلکس
مزایا هبلکس زنجان

مزایا هبلکس زنجان

مزایا هبلکس زنجان . زنجان مرکز استان زنجان است . این شهرستان هم همانند سایر شهر های ایران بروی گسل های فعال قرار دارد و خطر زلزله نیز در این شهر ها به قوت خود میباشد . شهرستان های جورزق و آب بر و قره پشتلو هم همسایه و هم جوار با شهرستان زنجان هستند و این شهر ها هم مثل زنجان بروی گسل هستند که خطر زلزله در این شهر ها نیز فعال است . اوج نگرانی در اینجاست که 90 درصد بافت فرسوده این شهر در اطراف این شهر ها هستند که در صورت زلزله ممکن است دیگر خبری از این حاشیه نشینی ها نباشد و همه با خاک یکسان شود . برای این بافت فرسوده و حتی بافت شهری هم باید چاره ای اندیشید تا از خطر زلزله در اما باشید شاید در وحله اول فکر کنید این مقاوم سازی ها فقط برای حفاظت از سازه است اما این اشتباه است چرا که این مقاوم سازی باعث میشود تا از جان خود و عزیزان تان محافظت کنید .

برای مطالعه : مقاوم سازی در برابر زلزله

پیشنهاد میکنیم مقاله بالا را بخوانید تا با روش های مقاوم سازی در برابر زلزله آشنا شویم و بدانید چگونه میتوانید یک ساختمان را در برابر زلزله عایق کنید . در مقاله بالا در مورد تمام بلوک های ساختمانی توضیح داده ایم که کدام بلوک چه ویژگی دارد که به راحتی میتوانید تشخیص دهید کدام بلوک بهتر است . و از کدام بلوک در زنجان استفاده شود بهتر است . بی شک شما هم هبلکس را برای ساخت ساز انتخاب میکنید . البته هبلکس تنها مزیت ش این نیست که سازه ها را مقاوم کنید بلکه سبک سازی و عایق بودن نیز جز مزایا هبلکس در زنجان است

کارخانه بلوک هبلکس زنجان

کارخانه بلوک هبلکس زنجان . کارخانه بلوک هبلکس جورزق و کارخانه بلوک هبلکس قره پشتلو نیز مانند زنجان است . کارخانه هبلکس بلوک ها خود را از ترکیب سیمان آهک سیلیسی و سیمان تولید میکند . هبلکس بر خلاف دیگر بلوک ها با نور آفتاب خشک نمیشود بلکه توسط دستگاهی به نام اتوکلاو پخته میشود که باعث میشود مقاومت  فشاری بالایی نیز داشته باشد . کارخانه هبلکس معمولا خط برش دقیق دارند و اختلاف سایز ندارند .

سایز بلوک هبلکس زنجان

سایز بلوک هبلکس زنجان . سایز بلوک هبلکس جورزق و سایز بلوک هبلکس قره پشتلو این شهرها هم مانند سایر شهر های استان هبلکس را با سایز های استاندارد تهیه میکنند  و استفاده میکنند . برای اطلاع از سایز های بلوک هبلکس و اینکه از ویژگی های این سایز ها با خبر بشوید بهتر از مقاله زیر را مطالعه نماید .

مطالعه بیشتر : سایز بلوک هبلکس

با مقاله بالا متوجه میشویم که این بلوک ها در چه ابعادی تولید میشود و سفارش ابعاد سفارشی به چه روش است . و اینکه تولید هبلکس در این ابعاد باعث میشود تا چه مزایا های به این بلوک ها افزوده شود .

خرید بلوک هبلکس زنجان

خرید بلوک هبلکس زنجان . خرید بلوک هبلکس قره پشتلو و خرید بلوک هبلکس جورزق در این شهر ها به چه گونه است ؟ برای خرید در زنجان میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و در کمتر از 24 ساعت هبلکس خود را تحویل بگیرید . نکته این که در  ارسال هبلکس از جانب ما است این است که هبلکس ما بروی پالت و به صورت بسته بندی با سلوفون و تسمه است که بلوک ها در مسیر دچار مشکل نمیشود . از طرفی شرکت ما بابت بسته بندی از شما مبلغ اضافه تر دریافت نمیکند .  

تلفن تماس هبلکس زنجان

تلفن تماس هبلکس زنجان . تلفن تماس هبلکس قره پشتلو و تلفن تماس هبلکس جورزق در سایت ما میباشد و میتوانید با تماس با شماره های سایت ما با کارشناسان فروش هبلکس ما صحبت کنید و هر گونه سوال و یا آموزش که لازم دارید را بگیرید همچنین ما در شهر های شما پروژه های زیادی داریم که میتوانید از کارشناس خود شماره تماس و آدرس پروژه را بگیرید و هم بلوک های ما را ببیند و هم از اصالت شرکت ما مطلع شوید

تلفن تماس : 09127910460 – 02136296553

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند