هبلکس بلالی

بلوک هبلکس پرین

بلوک هبلکس

بلوک هبلکس پرین

بلوک هبلکس پرین یکی از شرکت های تولید کننده بلوک هبلکس میباشد که در ایران مشغول به فعالیت میباشد . شرکت پرین یا همان پرین بتن امود در سال 88 شروع به ساخت کارخانه خود در شهر مشهد کرد است این شرکت که نزدیک به ده سال از زمان شروع کار خود مگیذرد مشغول به تولید بلوک هبلکس در ابعاد مختلف کرده است

سایز بلوک هبلکس پرین

بلوک هبلکس پرین نیز ماننده سایر کارخانه های تولید بلوک هبلکس بلوک ها خود را در طول 60 سانتی متر و ارتفا 25 سانت تولید میکند اما عرض این بلوک ها نیز به درخواست متری متفاوت است . اما عرض بلوک ها استاندارد های خاصی دارد که از 7.5 سانت شروع میشود تا 37.5 سانت که البته در سفارش های مشتری امکانو تولید بلوک درسایز دلخوانه نیز وحود دارد . هبلکس پرین نیز به صورت بتن اتوکلاو شده میباشد و فرایند تولید بلوک هبلکس پزین نیز همانند سایز شرکت ها با استفاده از دستگاه اتوکلاو صورت میگیرد . اما مواد اولیه تولید این بلوک ها نیز همان ماسه سیلیسی – پودرالومینیوم و سیمان میباشد البته اهک نیز به عنوان عنصر اصلی در این ترکیب جای دارد غیر از چهار عنصر ثابت در بتن سبک هوادار پرین بتن امود ممکن است از افزودنی های مخصوص بتن نیزاستفاده شده باشد

ملات مخصوص هبلکس پرین

ملاتی مخصوص هبلکس پرین وجود ندارد یا به عبارتی دیگر شما برای اجرا دیوار های بتن پرین میتوانید از هر ملاتی استفاده کنید اما همانطور که قبلا همه گفته شده است در استفاده از هبلکس بهتر است از ملات یا همانچسب پودری بلوک هبلکس استفاده کنید تا بهترین عملکرد را در این کاهش هزینه ها داشته باشید .

اجرا بلوک هبلکس پرین

برای اجرا بلوک هبلکس پرین نیز میتوانید از یک نیرو کاری کمک بگیرید تا در کمترین زمان دیوار یا سازه شما ساخته شود مهترین مزیت بلوک هبلکس این است که سرعت اجرا بالایی دارد که به خودی خود ویژگی های دیگری را نیز به وجود می اورد مثل کاهش هزینه ها نیرو اجرا . برای اجرا این بلوک ها شما اصلا نیز نداریدتا نیرو متخصص و مخصوص این بلوک ها را استخدام کنید چرا که اجرا این بلوک ها بسیار ساده و میباشد و قط کافی است را ردیف اول بلوک ها را بسیار صاف و دقیق اجرا کنید پس از ان فقط لازم است تا بلوک ها را بروی یک دیگر بگذارید و از ملات برای چسباندن بلوک ها به هم استفاده کنید .

خرید بلوک هبلکس پرین

خرید بلوک هبلکس بسایر ساده و آسان میباشد شما به راحتی میتوانید بلوک هبلکس خود را تهیه کنید فقط کافی است شما متراژ دیوار های و یا سازه خود را داشته باشید و ب کارشناسان ما ارائه کنید تا در کمتر از چند ثانیه متراژ مورد نیاز هبلکس شما را محاسبه کنند و مشاوره های لازم قبل از خرید را به شما ارائه کنند .  

شماره تماس با مشاوران ما : 09127910460 – 02136296553 میباشد

که 24ساعت 7 روز هفته اماده پاسخ گویی به شما عزیزان میباشد

  کپی رایت : اطلاعات   و مشخصات از سایت شرکت پرین بتن امود جمع اوری شده است

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند