هبلکس بلالی

بلوک هبلکس مریوان

بلوک هبلکس

بلوک هبلکس مریوان

بلوک هبلکس مریوان . مریوان شهری سرسبز و پوشیده شده از گیاهان است . علت این سربزی هم چیزی جز رطوبت هوا و میزان بارش باران و برف نیست این شهر زیبا که اخیرا شروع به ساخت ساز کرده است . اخرین امار ساخت ساز در چند وقت گذشته عددی بیش از 8 هزار را نشان میدهد که برای شهری مانند مریوان عددی معقول است اما خب دلایل ان ساخت ساز ها عمداتا دو عامل بیشتر نیست علت اصلی و اول این موضوع اتفاق تلخ ابان ماه سال 96 است که زلزله ای به بزرگ بیشتر از 7 ریشتر است که باعث تخریب بیشتر سازه ها شد بماند که تلفات جانی و مالی نیز به دنبال داشت اما خب شروع  و جرقه ای برای شروع ساخت ساز ها شد . علت دوم هم رطوبت بسیاری بود که باعث از بین رفتن وسایل فلزی و چوبی شده بود اما مهمتر از این بحث بیماری ها که به واسطه رطوبت هوا ایجاد شده بود است . این دو دلیل کافی بود تا مردم شروع به ساخت ساز و نوسازی ساختمان ها کنند اما خب صرف ساخت سازه جدید چاره حل این مشکل نبود و باید سازه جدید به نحوی باشد که در مرحله اول از رطوبت هوا جلوگیری کند و در مرحله دوم از ورود هوای سرد به داخل یک ساختمان جلوگیری کند و در مرحله سوم ارگ باز هم اتفاق تلخی مثل زلزله سال 96 رخ داد خرابی کمتری  داشته باشد . این شد که مردم این شهر تصمیم گرفتن تا خانه های خود را با بلوک هبلکس مریوان بسازند .

کارخانه بلوک هبلکس مریوان

کارخانه بلوک هبلکس مریوان متاسفانه هنوز به مرحله ساخت و بهر برداری نرسیده است و هبلکس برای این شهر و به طور کل برای کردستان باید از شهر های نزدیک وارد شود . که البته این موضع باعث عدم استفاده از هبلکس در مریوان نشده است چرا که هنوز هم مزایا و صرفه اقتصادی هبلکس مریوان پای بر جا است . تولید کننده هبلکس در مریوان بسیار در تلاش هستند تا در کمترین زمان هبلکس را در این شهر تولید کنند اما خب هنوز موفق به تولید نشده اند .  

مصالح ارزان قیمت در مریوان

مصالح ارزان قیمت در مریوان نیز وجود دارد اما خب باید قبلش ببینیم چه نوع مصالحی ارزان قیمت میباشد آیا مصالحی که در ابتدا با قیمت کم خرید میکنیم ارزان قیمت است ؟ ما نباید به این فکر کنیم که از کجا مصالح ارزان قیمت تهیه کنیم باید به این فکر کنیم که با چه مصالح ما میتونیم ساختمان را در زمان کمتر با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت بسازیم . هبلکس محصولی است که سرعت اجرا را یک سوم کرده و هزینه اجرا را حتی کمتر از سفال میشود از نظر کیفیتی هم که خب قطعا در مقال رطوبت هوا مقاوم است و عایق ساختمان نیز به شمار میرود و مهمتر از آن در مقابل زلزله بسیار مقاوم است .  

سایز هبلکس مریوان

بلوک هبلکس در مریوان در سایز های مختلفی تولید میشود و حتی میتوانید سایز دلخواه سفارش دهید اما اداره استاندارد مریوان بلوک ها را با سایز های مشخصی تایید کرده است و کارخانه های هبلکس کردستان نیز مشغول تولید همین سایز ها هستند . سایز های مورد تایید استاندارد عبارت است از : طول بلوک ها نباید از 60 سانتی متر تجاوز کند و ارتفا بلوک نیز باید بین 20 تا 25 سانت باید عرض بلوک ها بسته به نوع اجرا باید برای تیغه های داخلی 7.5 و یا 10 نهایت 12 سانت باشد و برای تیغه های پیرامونی که اطراف بسته هستد 15 و در طبقه های بالا که اطراف ان باز است باید 20 سانت باشد  

قیمت بلوک هبلکس مریوان

قیمت بلوک هبلکس مریوان با در نظر گرفتن نبود کارخانه هبلکس مریوان در این شهر و حمل از شهر های دیگر بسیار مناسب تر از هر نوع مصاح ساختمانی میباشد فقط در زمان خرید خرید هبلکس در مریوان باید به این نکته توجه داشته باشید که بلوک هبلکس درجه یک خرید کرده اید یا درجه برخی از شرکت های سود جو و سوداگران این صنف هبلکس را به قیمت حتی کمتر از قیمت تولید به همشهریان عزیز میدهند و پس از کلی کش و قوس های فراون و پس از دریافت مبلغی جدا هبلکس درجه دو را برای این خریداران ارسال میکنند .  

تماس با کارخانه هبلکس مریوان

برای تماس با کارخانه هبلکس مریوان پیشنهاد میکنیم از صفحه تماس با ما بازدید کنید و یا برای دریافت مشاوره و خرید هبلکس با شماره های 09127910460 -02136296553 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش هبلکس توضیحات لازم به شما بدهند و در صورت نیاز اقدام به خرید هبلکس کند حتی میتوانید از کارشناسان ما پروژه های اجرا شده در مریوان و یا حتی پروژه های هبلکس را در هر شهری که مایل هستید درخواست کنید تا شماره تماس و یا ادرس این پروژه های را به شما بدهند تا اجرا این بلوک ها را از نزدیک ببنید   منبع وکی پدیا

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند