هبلکس بلالی

بلوک هبلکس سرپل ذهاب

بلوک هبلکس

بلوک هبلکس سرپل ذهاب

بلوک هبلکس سرپل ذهاب نیز مورد استفاده قرار گرفته است . البته بعد از اتفاق تلخی که در سرپل ذهاب و اطراف این شهر اتفاق افتاد و جمعی از هموطن  های عزیزمان در این حادثه جان خود را از دست دادن و بسیاری از شهر ها ویران شد . مردم  این شهر تصمیم گرفتند تا شهر را باز سازی  کنند اما این بار با اصول و با استفاده از مصالح سبک ( مقاوم در برابر زلزله ) و همچنین عایق . البته در کنار سبک و عایق بودن باید مصالح ارزان قیمت نیز باشد قیمت مناسب نیز شرط مهمی در انتخاب مصالح ساختمانی میباشد .

بلوک هبلکس در سرپل ذهاب

هبلکس در سرپل ذهاب بسیار کاربرد بالایی پیدا کرده و امار ها نشان میدهد بیشتر از 60 درصد از ساخت ساز های در سرپل ذهاب و روستا های اطراف توسط بلوک هبلکس انجام میشود . شهر سرپل ذهاب با توجه به جمعیت و میزان تخریب در زلزله گذشته بسیار ساختمان های زیادی را برای با سازی دارد که اکثرا هم به عدید عایق بودن و همچنین مقاومت در برابر زلزله از هبلکس استفاده میکنند . هبلکس جز مصالح ارزان قیمت در سرپل ذهاب میباشد چرا که هزینه اجرا این محصول در این شهرستان بسیار کم میباشد تقریبا یک چهارم باقی مصالح میباشد و از طرفی حذف کچ خاک مورد نیاز برای سفید کاری نیز در هزینه ها بازسازی یک ساختمان تاثیر گذار است . البته در کنار کاهش هزینه ها سرعت اجرا بالا نیز برای این شهرستان بسیار مناسب است . مردم این شهرستان ها اغلب درون چادر یا کانکس ها زندگی میکنن پس باید از مصالحی برای ساخت ساز ها استفاده شود که سرعت اجرا بالایی داشته باشد . تا اینجا نتیجه میگیریم که بلوک هبلکس هم عایق و مقاومت مورد نظر را دارد و هم سرعت اجرا بالایی دارد و ازطرفی مصالح ارزان قیمت و مصالح ارزان نیز میتوان از آن یاد کرد .  

کارخانه هبلکس سرپل ذهاب یا تولید کننده هبلکس سرپل ذهاب

کارخانه هبلکس سرپل ذهاب یا تولید کننده بلوک هبلکس سرپل ذهاب نیز وجود دارد اما شرکت آسیا صنعت گنجینه جز معدود شرکت های است که کمتر از چند ساعت بلوک ها مورد نیاز همشهری های عزیز را با مناسب ترین قیمت ها به دست دوستان در شهر های مختلف میرساند .

 مقالات مفید :

سایز بلوک هبلکس مشخصات فنی بلوک هبلکس قیمت بلوک هبلکس ملات بلوک هبلکس  

برچسب :

اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نوشته ها

آیا نیاز به کمک دارید؟

کارشناسان من همواره اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند